Araç Tanıma Hizmetinde Pratik Çözüm Oto Ekspertiz 20.01.2020 15:02

umran-oto-ekspertiz.jpg

Araç Tanıma Hizmetinde Pratik Çözüm Ekspertiz

Araç tanıma işlemini profesyonel ustalarla ve özel cihazlarla gerçekleştirmek, ekspertiz nedir? sorusunun cevabıdır. Bu sektöre yabancı olanlar, sektör hakkında tam anlamıyla bilgi sahibi olamamaktadır. ekspertiz nedir? kısaca oto ekspertiz, araç alım ve satım işlemlerinde, aracı tam anlamıyla tanımaktır.

 Otomobil dünyasının en önemli konularından olan araç ekspertiz hizmetleri, oto satın alma işlemlerinde güvenilir çözümdür. Bu hizmette aracı A’dan Z’ye inceleyen ekipler, gerçek rakamlarla aracınızın yüzdesini ortaya koymaktadır. Arabanızı deneyimli ve tecrübeli ekibe sahip araç ekspertiz firmalarına baktırdığınız zaman, net rakamlarla aracınızı tanıma fırsatı elde edebilirsiniz.

 

 Mekanik İnceleme

 Otomobillerin en önemli bölümü motor ve mekanik bölümlerdir. Motor, tamir ve bakım işlemleri kategorisinde maliyeti fazladır. Bu nedenle araç alan kişiler, ilk aşamada motorun genel durumunu incelemektedir. İşin ehli oto ekspertiz elemanları, yaklaşık değerlerle motor yüzdesini belirlemektedir. Ekspertiz motor inceleme işlemlerinde ise yüzdeler gerçektir ve tahmini değildir. tarafsız ekspertiz hizmeti kategorisinde, özel motor inceleme cihazı, motorun yağ yakma oranını ve yüzdesini net bir şekilde yansıtmaktadır.

 

 Değişenleri Anında Tespit Ettirebilirsiniz

 Orijinal bir araç, otomobil dünyasında her zaman için değerlidir. Araçtaki değişenler, aracın değerini olumsuz etkileyen en önemli konulardan biridir. oto ekspertiz kategorisinde, değişen adedinin az olması, aracın değerini artırmaktadır.

 Aracınızın gerçek değerini belirlemek için kaporta konusunda uzman olan ve özel cihazlarla çalışan expertiz hizmeti ekibini tercih edebilirsiniz. Boya, çürük ve kazalı noktaların sorunsuz bir şekilde belirlenebilmesi için ekspertiz hizmetine ihtiyaç vardır.

 

 Araç Muayenesine Hazırlıkta Etkili Çözüm

 Kamyonet tipi araçlarla yılda bir, hususi araçlarda iki yılda bir gerçekleştirilen o tarafsız ekspertiz işlemleri, araç kullanıcısı için her zaman külfettir. Muayeneden tek seferde geçebilmek için, aracınızı muayeneye en iyi şekilde hazırlamanız gerekir. Aracın fren sistemini, ön düzenini, kaportasını, aydınlatma ve elektronik aksamını en iyi şekilde incelemeniz gerekir. Özel cihazlarla, makinelerle ve deneyimli ustalarla inceleme işlemi gerçekleştiren expertiz hizmeti elemanları, aracınızı en iyi şekilde incelemektedir.

 

 Aracınız Tanımada Yüzde Yüz Çözüm

 Otomobil alım ve satım işlemlerinde ekspertiz raporu, gerekli belgeler içerisinde yer almaya başladı. Özellikle pahalı araçların ekonomik oto ekspertiz raporu, alım-satım işleminin gerçekleşmesinde önemli rol oynamaktadır. Aracın boya, kaporta, değişen, motor ve hasar kaydı konularında net ve kesin bilgileri ekonomik oto ekspertiz raporunda bulabilirsiniz. Ekspertiz raporunda, aracın kaportası en ince ayrıntısına kadar incelenmektedir. Ayrıca araçtaki değişen sayısı ve değişen kısımlar, raporda açık ve net bir şekilde belirtilmektedir.

 

 Alım ve Satım İşlemlerinde Güvenilir Çözüm

 Motorun sesini dinleyerek veya kaportayı çıplak gözle inceleyerek araç incelemek, yüzde yüz sonuç vermez. Bu tip incelemeler sadece yaklaşık bir sonuç verir. Computest hizmetinde kullanılan özel cihazlar ve profesyonel elemanlar, aracın yüzdesini net bir şekilde kağıda dökmektedir. Aracın yüzdesini tam anlamıyla yansıtan özel makineler ve cihazlar, güvenilir çözüm seçeneği sunmaktadır. computest konusunda profesyonel olan firma elemanları, bu konuda çözüm odaklı hareket etmektedir.